Шофьор от градския транспорт в София рано тази сутрин е препречил пътя на другите автобуси в гаража в "Дружба", поради което те не са могли да излязат навреме и да спазят графика на градския транспорт.
Причината за действията на шофьора били негов личен протест, коментираха от ръководството на гаража в "Дружба".
След действия на Столична община шофьорът е преместил автобуса и другите рейсове са тръгнали по график.
"Градският транспорт в София се движи по всичките си линии. Рано сутринта, между 4.48 и 5.15 ч., временно беше нарушено разписанието по няколко линии, които се обслужват от гараж „Дружба“, съобщават от пресцентъра на Столична община.
"Шофьор на градския транспорт е препречил с автобуса си изхода от гаража за няколко минути", уточняват от там.
Превозното средство е преместено, автобусите вече са излезли на линия и движението им е нормализирано. Към 6.00 часа сутринта всички автобуси на градския транспорт са се движили по разписание. От Столична община се извиняват за причиненото неудобство на гражданите.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци