Режат 15 дървета в София заради разширението на "Черни връх"

OFFNews 24 June 2016 в 08:30 3242 1
Режат 15 дървета в София заради разширението на

Режат 15 дървета в София днес, заради разширението на бул. "Черни връх". Още 8, чиято възраст и състояние позволяват, ще бъдат пресадени, съобщи Столична община. 

Дърветата попадат в трасето между ул. „Тодор Каблешков“ и ул. „Флора Кънева“. Предвидено е компесаторно засаждане на широколистни дървета в районите Лозенец и Триадица. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша