Нова тапа заради строежа на метрото

OFFNews 23 June 2016 в 08:10 4795 0
Нова тапа заради строежа на метрото

Тапа в столицата, заради строителството на метрото, се очаква днес на бул. "Черни връх". Причината е преасфалтиране на участък от булеварда от ул. „Елин връх“ до ул. „Тодор Каблешков“. 

Забранява се влизането на пътни превозни средства по булеварда в ремонтирания участък, а около него е създадена специална организация на движение.

Променени са спирките и маршрута на автобусите от градския транспорт, които минават в района. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026