
Шофирайте с повишено внимание при кръстовището за гр. Българово на път I-6 Бургас - Айтос, призовава агенция "Пътна инфраструктура".
Причината е, че днес от 8 ч. до 18 ч., както и на 16 юни (вторник), в участък от 200 м ще се монтира електропровод 400 kV и движението ще се регулира с пътни знаци, а скоростта ще бъде ограничена до 60 км/ч.
И в двата дни трафикът ще се спира за кратки интервали около 9 ч. и около 13.30 ч., по време на които шофьорите ще изчакват на място.
Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ – www.api.bg, и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ. В агенцията целогодишно работи Ситуационен център, който събира и обобщава данните за състоянието на републиканските пътища.
Следете новините ни в :























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Котаракът Мишу, изчезнал на летището в Брюксел, бе върнат невредим на стопаните си след 17 дни
Проданов обиди Теменужка Петкова: Това, че сте си глътнали корема за моментна снимка, не Ви прави модел!
Нетаняху отхвърли споразумението на Съвета за мир, Израел няма да се изтегли от Газа
Правителството дава още 6 млн. евро на НС за изгубено дело