Столичната община стартира инициатива за раздаване на минерална вода на гражданите в горещите летни дни.
Днес и утре от 13:00 часа минералната вода ще се раздава на три пункта в града. Те са на площада при храма „Св. Неделя”, на Орлов мост при езерото „Ариана” и в парка на Националния дворец на културата – при пилоните.
Водата ще се предоставя до изчерпване на наличните количествата.
Кампанията помага за здравето на хората, които са на открито през най-горещото време. Инициативата за подаряване на минерална вода се организира чрез направление „Социални дейности и интеграция на хора с увреждания” и дирекция „Аварийна помощ и превенция“ на Столична община и ще продължи през лятото в дните, когото има прогноза за високи температури, уточняват от СО.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни