Раздават безплатно минерална вода в София днес

OFFNews 07 August 2018 в 07:27 2179 0
Раздават безплатно минерална вода в София днес

Софиянци и гостите на столицата ще могат да си вземат бутилка минерална вода безплатно днес.

Инициативата на Столична община е във връзка с очакваните високи температури.

Вода ще се раздава на две места - на площада при храм "Света Неделя" и на "Орлов мост", при езерото "Ариана", съобщи пресцентърът на общината.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира