До ескалация на напрежение се стигна по време на митинга на протестиращи срещу правителството и премиера Бойко Борисов.
Част от демонстрантите изпочупиха стъклата и вратата на централата на ГЕРБ в район Оборище в София, предаде бТВ.
Повечето от протестиращите са се разграничили от постъпката.
"Пияни, които не можеха да стоят на крака, размятаха варели до ул. Раковска", каза един от хората.
Демонстрацията бе обявена като „Всенароден митинг-протест“ под надслов „Единни сме силни“, организирана от инициативата "Системата ни убива". По-късно протестиращите се насочиха към Орлов мост.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец