Протестиращи от 'Системата ни убива' блокираха движението пред стария парламент

OFFNews 21 November 2020 в 17:44 4391 0
Протестиращи от 'Системата ни убива' блокираха движението пред стария парламент

Протестиращи блокираха движението по бул. „Цар Освободител“ пред старата сграда на Народното събрание.

Демонстрацията се организира от гражданската инициатива „Системата ни убива“. 

Тя беше обявена като „Всенароден митинг-протест“ под надслов „Единни сме силни".

Недоволните настояват за оставка на премиера Бойко Борисов и на цялото му правителство.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026