Служители на реда и граждани излизат на протест в София в подкрепа на петимата полицаи, осъдени за смъртта на Ангел Димитров-Чората.
Протестът ще започне в 11 часа на пл. „Света Неделя“ и ще премине под надслов „Полицаите не са убийци“.
Чората почина през 2005 г. в Благоевград при полицейската операция "Респект".
За смъртта му бяха осъдени полицаите Мирослав Писов, Георги Калинков, Борис Механджийски, Янко Граховски и Иво Иванов. Те получиха по 7 години затвор.
Осъдените настояват делото да бъде преразгледано.
Миналия месец демонстрация в тяхна подкрепа се проведе в Благоевград.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
35235
4
10.06 2019 в 07:27
29321
3
09.06 2019 в 19:59
А процентите за Иванчева на евроизборите? Която все пак е клиентка на съдебната система?)))
Ся, кво праим? Законът над всичко, или законът под всичко?
Коментатори, зае...
21929
2
09.06 2019 в 11:01
Засега и фактът че ръководството не винаги може да те измъкне е добро начало.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други