Протест срещу "Топлофикация-София" със свещи и некролози

OFFNews 07 May 2015 в 07:55 3479 1
Протест срещу

Протест срещу столичната Топлофикация се организира във фейсбук днес в 9,30 часа пред сградата на общината. Недоволните се събират срещу отдаването на компанията на концесия и високите сметки за ток. 

Призивът е всички да носят свещичка и некролог: "Бог да прости Топлофикация София, която живи ни погреба, със сметките, които ни изпраща". 

Миналата седмица топлофикациите и енергодружествата обявиха плановете си за драстично поскъпване на цената на тока и на парното от юли. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски