Нова тапа заради строежа на третия лъч на метрото ще има от днес.
До 16 юли се затваря за движение крайна дясна пътна лента от южната страна на северното платно на бул. „Владимир Вазов” между ул. „Черковна” и ул. „Тодорини кукли”, съобщи Центърът за градска мобилност.
Движението ще е двупосочно в по една пътна лента в посока в този участък.
Пътниците в обществения транспорт могат да ползват комбинираната автобусна и тролейбусна спирка по маршрута на автобусни линии №№ 78, 79, 120, нощна линия 3 и тролейбусна линия № 1 "Хипермаркет "Била" на бул. „Владимир Вазов”, при бензиностанция „Шел“ в посока ул. ”Черковна”.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел