Неработещ светофар на Околовръстното в София образува зверска тапа (снимки)

OFFNews 12 February 2024 в 16:16 2943 1
Неработещ светофар на Околовръстното в София образува зверска тапа (снимки)

Снимка Фейсбук/Забелязано в София

Зверска тапа се образува по Околовръстното в София тази сутрин, след като светофарът на кръстовището на бул. Никола Петков и бул. Цар Борис III спря да работи.

От снимки, публикувани във Фейсбук групата „Забелязано в София“, става ясно, че огромното задръстване по натоварения път се дължи на неработещ светофар.

Чакащите шофьори обясняват, че им се налагало някак да се оправят сами, защото нямало регулировчици.

Преминаването през кръстовището е отнемало средно по 40 минути, пише „24 часа“.

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Политическата криза ни направи по-богати, причините са две