Приемната на НОИ в столичния квартал „Младост“ временно ще бъде преместена заради ремонт в сградата.
От 30 септември 2019 г. приемната на изнесения офис на институцията няма да обслужва клиенти. Те ще бъдат обслужвани в приемната на териториалното поделение на НОИ в столицата, намираща се на бул. Ал. Стамболийски № 62-64.
Всички лица с право на парични обезщетения за безработица, живеещи в софийските райони Младост, Искър, Изгрев, Кремиковци, Панчарево, Оборище, Подуене, Слатина, Средец и Студентски, ще имат достъп до услугите на НОИ в коридор IV, стая 108-109, гишета от 8 до 15. За промяната са уведомени и компетентните дирекции „Бюро по труда“ в София.
Нормалната работа на приемната в кв. „Младост“ ще се възстанови след приключване на ремонтните дейности.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец