Местят пребитото 2-годишното дете в детска неврохирургия

Състоянието на детето е стабилно

OFFNews 15 February 2017 в 11:09 2853 1
Местят пребитото 2-годишното дете в детска неврохирургия

2-годишното дете, което беше пребито от майка му, днес излиза от детската реанимация на спешната болница, съобщават от пресцентъра на "Пирогов".

Детето е контактно и общото му състояние е задоволително, смятат лекарите.

Това позволява детето да бъде изведено от реанимацията на "Пирогов" и преместено за лечение в детската неврохирургия на болницата.

Лечението му там ще продължи, колкото е необходимо.  

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото