Регионалният инспекторат по образование към Столична община ще проверява дейността на директорката на 41 ОДЗ в кв. „Връбница“ заради лелката, която сипе обиди по децата.
Запис на майка, чието дете посещава детската градина, показва как лелка говори обидни думи на малките.
Сред епитетите, които използват лелите спрямо децата, са: „Ти малоумна ли си?”, „Ти си като цял толуп”, „Абе, и ти си некадърен, бе!”, „Айде, ма, Стела, толкова си дебела, че не можеш да се пребиеш, бе?”, „Откога си тук, а не можеш да си обуеш пантофите на тези дебели краци!” - съобщава Нова телевизия.
Майката решила да направи запис, след като видяла, че детето й започва да се държи агресивно, нервно и да си гризе ноктите.
Сложила в панталонките му записващо устройство и обидите на лелката излизат на бял свят.
Жената, която сипе обидни думи към децата, вече е освободена, но тъй като е в отпуск, ще напусне работа от понеделник.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18169
5
08.07 2016 в 18:01
18169
4
08.07 2016 в 18:00
Не става въпрос за въспитателки и лелки, това са надзирателки някакви.
19501
2
08.07 2016 в 17:21
Ако разбера че с детето ми се държат така в градината, ще отида аз да се държа така с тях. Да ги питам дали им е приятно и морално....
21256
1
08.07 2016 в 17:14
Щях да падна направо!
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други