Над 2000 пловдивчани от всички възрасти участваха в традиционното шествие под надслов "Аз карам велосипед, последвай ме". С проявата официално бе открит велосезон 2017 в града, пише Plovdiv24.bg.
Тази година бройката на участниците бе рекордна, след като в шествието за начало на миналия сезон се пуснаха около 1000 души.
Стартът беше даден в 11 часа на площад "Съединение", като колоната премина през булевард "Марица" - юг и завърши с една обиколка на Гребната база.
Сред участниците в шествието бяха зам.-кметът Георги Титюков, двукратният олимпийски шампион Николай Бухалов, бившият международен футболен съдия Атанас Узунов и др.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел