Проливните дъждове превърнаха изоставен строеж в Студентски град в езеро.
Водата е бистра и дълбока и вече привлича къпещи се, показват публикувани в групата "Забелязано в София" снимки.
"Хидропарк Бароко в Студентски град отвори врати!", коментира авторът на снимките.

Снимка: Фейсбук/Забелязано в София
Потопени във водата са се оказали и малко камионче и багерче.
"Водата го докарва на цвят кат на Малдивите бре", "Има малдивски пясък, има риба, има арматура.... Ама защо и бусче има" - гласят част от коментарите.
Строежът е на ул. "8 декември" до УНСС. Там трябваше да има 75-метров небостъргач. През 2021 г. ДНСК издаде заповед за спирането на строителните дейности на обекта.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел