ГДБОП задържа в София двама мъже със 190 мастербокса цигари без бандерол (видео)

OFFNews 18 February 2026 в 17:44 1295 0
Иззети цигари

Снимка МВР - пресцентър

Иззетите цигари

При полицейска операция на 17 февруари в София ГДБОП иззе 190 мастербокса (близо 2 милиона къса) цигари без акцизна маркировка.

Задържани с мярка до 24 часа са двама мъже - на 35 и 38 години.

Открит е метален карго контейнер и спрян до него микробус, в които са били цигарите.

Иззетите цигари са от две търговски марки.

Действия по разследването са проведени и на домашните адреси на задържаните, съобщават от пресцентъра на МВР.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    Политическата криза ни направи по-богати, причините са две