Електронните табла по спирките в София не работят

OFFNews 25 September 2020 в 09:36 3395 0
Електронните табла по спирките в София не работят

Снимка Архив

Електронните табла по спирките на градския транспорт в София не работят. 

Виртуалните табла на сайта на Центъра за градска мобилност също са извън строя.

Причината е техническа авария, по чието отстраняване се работи, съобщи ЦГМ. 

От Центъра поднасят извиненията си на столичани. 

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Българското оръжие за Украйна