Бившият външен министър от ГЕРБ Екатерина Захариева разкри, че е осиновила дете по време на COVID-19 пандемията.
Това се случи по време на обсъждане на промени в Семейния кодекс в Народното събрание, които предлагат да се облекчи разкриването на тайната на осиновяването и да забрани "разсиновяването" .
По време на изказване от парламентарната трибуна Екатерина Захариева заяви, че е била приятно изненадана от процедурата на осиновяване, през която е минала, и то по време на кризата с коронавируса.
Тя се застъпи за тезата, че осиновените деца, както и техните родители, имат пълното право на достъп до информация по процеса на осиновяване.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
20472
1
13.12 2023 в 12:05
Не мислех, че някога ще кажа добре дума за някой от герб.
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му