Пациент в психиатричната клиника в университетската болница във Варна е загинал тази нощ, съобщиха от пресцентъра на полицията в града.
Сигналът е постъпил около 22:35 ч.
Огънят е бил само в една от стаите на болничното заведение, в която е имало един настанен пациент. Той е получил около 85% изгаряния и е починал. Причините за пожара са в процес на изясняване, а по случая е образувано досъдебно производство.
Преди две години 53-годишен мъж предизвика пожар в дом за стари хора край Варна. Това доведе до смъртта на четирима души, а други двама бяха настанани в болница заради сериозно обгазяване.
Следете новините ни в :















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен