Джип влезе в морето на плаж „Болата”. Собственикът на автомобила влязъл във водата с него, за да си изтегли лодката.
Това е сигнализирал зрител на Нова тв, станал свидетел на случилото се. „Тук се касае за личната отговорност на хората, които си позволяват това”, коментира кметът на Каварна Нина Ставрева.
Тя уточни, че в общината няма подаден такъв сигнал, но контролиращият орган в подобни ситуации е РИОСВ – Варна.
Община Каварна направи постъпки още през 2007 година този плаж да излезе от границите на резерват „Болата”.
За да се регламентира най-после неговото стопанисване и да има ясни правила, които да се спазват, както и ефективни глоби, коментира Ставрева.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни