Днес, утре и вдругиден, както и в първия ден на 2020 г., забравяме SMS-ите за платено паркиране в столицата!
На Бъдни вечер, Коледа и Васильовден паркирането в централната градска част и районите със „зелена” зона в София ще бъде безплатно.
На официалните празнични дни 24, 25 и 26 декември, както и на 1 януари зоните за почасово платено паркиране "синя" и "зелена" няма да работят. Жителите и гостите на столицата ще могат да паркират автомобилите си на обозначените места без да изпращат SMS.
От Център за градска мобилност напомнят, че във всички останали дни важат правилата за паркиране в зоните.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
7032
2
24.12 2019 в 08:21
зони "Синя и Зелена "с начална дата 01.09.2012 г до 31.12.2019
Иначе разбрахме колко сте велики и без алтернативни!
Какво сте построили,а не бля бля?
7032
1
24.12 2019 в 08:11
Какво сте изградили лично Вие за да експлоатирате улич-
ната инфраструктура.
Какво направихте с парите събрани от тези зони освен,да
разширявате тези зони сякаш са ви бащиния.
Не само,че не решихте проблема с паркирането,но напротив го
задълбочихте.Ползата е само за вас "Хищници"полу-грамотни
и напълно неграмотни некадърници!
Три тела открити в общежитие в Угърчин
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
СВО идет по плану: ВСУ спря тока в Севастопол
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден
Американският Сенат символично задължи Тръмп да пита Конгреса, ако иска да воюва с Иран
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му