"Ловецът на бежанци" Динко Вълев отново беше арестуван заради побой, този път над търговец.
Динко е задържан в Първомай.
По време на търговска сделка той се е скарал с мъж, счупил му телефона и извършил хулигански действия, съобщи Нова телевизия.
По-рано този месец Динко вече попадна в ареста след побой над негов работник.
Работникът се оплака, че е бил бит заради източване на излишна нафта от бракувано гориво.
Вълев тогава посочи, че е "набил малко" работника, защото го хванал да краде.
Преди това бившата му приятелка Десислава подаде жалба срещу него заради побой.
Преди дни пък Динко заплаши журналистката Татяна Кристи заради сатирично видео, в което Кристи влиза в ролята на "новата приятелка" на Динко, която обяснява, че Динко никога не би бил жена без причина, а оплакванията на предишната му приятелка са неоснователни.
Динко заплаши Кристи, че ще я намери и ще ѝ направи живота черен.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
16902
3
29.07 2017 в 15:00
31665
2
29.07 2017 в 14:48
48260
1
29.07 2017 в 14:27
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие
Украйна ще нанася превантивни удари по обекти, които Русия използва за военни цели, заяви Зеленски
МРРБ обяви новите цени на винетките, влизат в сила от 1 август