"Който краде, ши яде бой. Бил съм гу отвлякъл, бил съм гу таковал. Малку гу бих затуй дет кради. Малку гу бих. И тйебе дъ фана да крадеш у нас, и на тйеби ш'ти прифърля киримидити"
Това дословно е коментарът на Динко Вълев пред репортерка на bTV след излизането му днес от ареста.
Т.нар. ловец на бежанци беше арестуван за побой над негов шофьор. Вълев твърди, че работникът е крадял нафта.
Пострадалият Красимир обаче заявил, че не е крал гориво, а го прехвърлял от камион към фадрома.
В четвъртък вечерта няма следа от бития работник - майка му твърди, че вчера излязъл за работа и не се е връщал, а телефонът му е изключен.
Красимир работел при Вълев от пет години срещу надница от 20 лева на ден.



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
14008
10
14.07 2017 в 17:08
15571
8
14.07 2017 в 09:34
27061
7
14.07 2017 в 08:22
19234
6
14.07 2017 в 01:48
35598
4
13.07 2017 в 22:55
21509
2
13.07 2017 в 22:42
А това как говори Динку, нито е толкова забавно, нито носи някакъв смисъл.
Ама де акъл, да го разберете...
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Новая газета: Патриарх Даниил е агент на Москва, Радев - лобист на Лукойл
Ивелин Михайлов с план Б за Исторически парк: Сменя посоката от култура към пари
Започва проверка замърсена ли е водата на Шофьорския плаж във Варна
Започва избор на новата антикорупционна комисия