Дъщерята на вицепремиера и министър на отбраната Красимир Каракачанов - Деница Каракачанова, се омъжи днес, облечена в носия, съобщава телевизия България 24.
Със сватбена церемония изцяло, изпълнена в духът на българските традиции, се състоя сватбата на дъщерята на вицепремиера и лидер на Патриотите от ВМРО Красимир Каракачанов, пише на сайта на телевизията.
По желание на булката Деница Каракачанова и младоженецът Никола Делчев всички гости на сватбеното тържество са били в традиционни народни носии.
С народни носии, разбира се, са били и младоженците.
Сватбата се е състояла в балканското село Боженци в тесен кръг на роднини и приятели, но политици не е имало. Бащата - Каракачанов, обеща да почерпи.

























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18216
2
28.07 2017 в 17:44
Адолф Хитлер спечели за пети път избори в Намибия
'Възраждане' се опитва да яхне антиправителствените протести
САЩ: Целият Донбас за Русия, Украйна иска среща Зеленски-Тръмп
Великобритания наложи санкции срещу ГРУ заради покушенията и убийството с Новичок
В 5 РПУ момичета бяха вързани за пейка едно денонощие, твърди майката на 21-годишния арестуван Николай
Емануил Йорданов: Ако аз бях министър, щях да разпоредя да бият онези, които палят и рушат
Захарова плаши ЕС, замразените руски милиарди са близо до Украйна