Благотворителна кампания в помощ на децата от община Сърница, останали без родители, събра 18 900 лв., съобщи кметът на най-младата община в Пазарджишка област Неби Бозов.
Безпрецедентната подкрепяща кампания бе под надслов "От децата за децата". Събраните средства вече са дарени, като на всяко дете е предоставена парична сума от 1050 лева и пакет благотворителни стоки, предоставени от Посолството на Обединените арабски емирства в България.
"От свое име и от името на всички организатори и участници в кампанията искам да изкажа искрена благодарност към дарителите, откликнали и включили се в това благородно дело! Заедно успяхме да зарадваме за настъпващия празник една от най-уязвимите групи от нашето общество – децата, останали без родители", коментира кметът на община Сърница.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец