Аварии оставиха блокове в няколко столични квартала без парно

OFFNews 09 January 2026 в 12:52 1472 0
Парно

Снимка БГНЕС

Авариите оставиха жители на града в парно насред студения фронт.

Аварии по трасето на "Топлофикация" оставиха без парно и топла вода в няколко столични квартала.

Най-сериозно е положението в част от ул. "Цар Иван Асен Втори", където парно няма да има до 30 януари. Според публикуваната от дружеството информация аварията там е от края на ноември.

Тази вечер трябва да бъде възстановено подаването към частите от бул."Христо Смирненски" и ул. "Св. Наум" в кв. "Лозенец".

В "Лозенец" без парно до 11 януари е и в карето между бул. "Черни връх", бул. "Джеймс Баучер", ул. "Якубица" и ул. "Мала планина".

До 11 януари без топлоподаване са няколко адреса в кв. "Изток" на ул. "Тинтява", ул. "Еужен Поатие", ул. "А. П. Чехов", ул."Тинтява" и ул. "Т. Стоянов". Става въпрос за отделни адреси, а не за целите улици.

От Ивановден до тази вечер са засегнати и бл. 1, 2А, 7, 8, 9, 11, ул. "Йерусалим" № 8, 12 в кв. "Младост".

До 10 януари няма да има парно в бл. 32, 33, 33А, 61, ул. "Крум Кюлявков" № 25, бул. "Г. М. Димитров" № 58 в кв. "Дианабад".

До 11 януари няма парно и топла вода в бл.617 в жк "Люлин" 6 и в участъка между бул. "Ломско шосе", ул. "Бели Дунав", ул. "Христо Силянов", ул. "Царевец" в жк "Надежда".

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото