Аварии по трасето на "Топлофикация" оставиха без парно и топла вода в няколко столични квартала.
Най-сериозно е положението в част от ул. "Цар Иван Асен Втори", където парно няма да има до 30 януари. Според публикуваната от дружеството информация аварията там е от края на ноември.
Тази вечер трябва да бъде възстановено подаването към частите от бул."Христо Смирненски" и ул. "Св. Наум" в кв. "Лозенец".
В "Лозенец" без парно до 11 януари е и в карето между бул. "Черни връх", бул. "Джеймс Баучер", ул. "Якубица" и ул. "Мала планина".
До 11 януари без топлоподаване са няколко адреса в кв. "Изток" на ул. "Тинтява", ул. "Еужен Поатие", ул. "А. П. Чехов", ул."Тинтява" и ул. "Т. Стоянов". Става въпрос за отделни адреси, а не за целите улици.
От Ивановден до тази вечер са засегнати и бл. 1, 2А, 7, 8, 9, 11, ул. "Йерусалим" № 8, 12 в кв. "Младост".
До 10 януари няма да има парно в бл. 32, 33, 33А, 61, ул. "Крум Кюлявков" № 25, бул. "Г. М. Димитров" № 58 в кв. "Дианабад".
До 11 януари няма парно и топла вода в бл.617 в жк "Люлин" 6 и в участъка между бул. "Ломско шосе", ул. "Бели Дунав", ул. "Христо Силянов", ул. "Царевец" в жк "Надежда".
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел