Парк "Витоша" трябва да се управлява Столична община, а не от държавно предприятие, предлага бившият общински съветник арх. Николай Яръмлъков - кандидат главен архитект на София.
Главният архитект трябва да бъде Крали Марко и да има много власт, за да може да обедини гражданите за развитието на столицата. В София има много пластове, но вече ѝ е време за фитнес, за да се стегне и възстанови, смята Яръмлъков.
Той отказа да представи концепцията си, като заяви, че ще си я пази само за пред журито в конкурса.
Публичното обсъждане можете да следите на живо тук:
Още по темата
Дебатът за главен архитект: Арх. Добрев иска две нови дирекции в НАГ
Дебатът за главен архитект: Бакалов иска всички паркове в София да се свържа с вело ринг
Дебатът за главен архитект: Несторов иска писмено общуване с гражданите, не очи в очи
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец