Националният музикален театър ще отпразнува 80-тия юбилей на композитора Стефан Диомов със спектакъла “Здравей! Как си, приятелю?” навръх рождения му ден - 16 февруари.
Този уникален музикален проект вплита затрогващата музика, сътворена от маестро Диомов, в една лична история за приятелство и любов.
Песните, изпълнявани в годините от Тони Димитрова, Пламен Ставрев, Тоника, Тоника СВ, Домино и Фамилия Тоника оживяват на сцената на Музикалния театър по един различен начин.
Сюжетната линия на мюзикъла ще върне приятни спомени, ще стопли сърцата на зрителите, а със сигурност и ще ги развълнува. Защото героите са сякаш вечните – Примерната, Самоувереният, Нетърпеливата, Суетната, Закъснелият, вечният бунтар – Клошарят, двама влюбени младежи и - разбира се - една вече пораснала „малка“ дъщеря Мария. В този разказ за вечното приятелство участват солистите, оркестърът, хорът и балетът на Националния музикален театър.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни