Снощи, около 22.00 ч., в гара Мездра са дерайлирали 5 от общо 24 вагона на частна товарна композиция, съобщават от НКЖИ.
Специализирани екипи на държавното предприятие са започнали веднага работа по освобождаване на железния път и вагоните са вдигнати в 6.00 ч тази сутрин. В момента движението на влаковете се осъществява само по път 2, възстановителните работи по път 1 се очаква да приключат до края на деня.
Извършва се оценка на щетите по железопътната инфраструктура, причините за инцидента се изясняват.
Пострадали няма, товарната композиция е била празна.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел