Двадесетина души съмишленици на обявилия гладна стачка дисидент Николай Колев-Босия се опитаха да посетят заседанието на новосформираната парламентарна анкетна комисия, насрочено за този следобед, но не бяха допуснати.
Охраната им обясни, че трябва да имат пропуск или да бъдат поканени, за да влязат в сградата.
Николай Колев-Босия беше допуснат. Той бе в инвалиден стол и видимо отслабнал и в лошо здравословно състояние.
Колев гладува вече месец с настояване за оставки в ДАИ, Министерството на транспорта и Народното събрание. Причината е корупцията при издаване на шофьорски книжки, заради които стават много транспортни произшествия, костващи човешки животи.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден