Синдиците на КТБ продават централата на фалиралата банка, която се намира на ул. „Граф Игнатиев” 10 в центъра на София.
Това става ясно от "съобщение за продажба чрез търг с тайно наддаване", публикувано на сайта на КТБ.
Всъщност не се продава директно имотът, а съвкупност от имуществени права, произтичащи от договори за банкови кредити, вкл. отменени прихващания, сключени с „ЕВРОБИЛД 2003“ ЕООД (н.), ЕИК 131062652, заедно със съвкупност от вземания, произтичащи от договори за цесии, сключени с ЮЛ, едно от които е обезпечено с ипотека на недвижим имот, ведно с направени в ипотекирания имот от страна на банката подобрения и съвкупност от 885 бр. движими вещи.
Началната цена, от която ще започне публичната продан, е 17 485 660 лева.
Разглеждането на предложенията и продажбата за всеки от търговете ще се проведе на 21 юни 2023 г. в сградата на ул. „Граф Игнатиев” 10.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2485
1
15.06 2023 в 11:41
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други