Клиентите на една от най-големите банки у нас - ОББ - не могат да теглят суми от банкомат, информират потърпевши.
Затруднения има и при ползване на ПОС терминалите.
От банката обясниха, че става въпрос за регистрирани временни технически прекъсвания с някои от картовите трансакции (плащания и тегления), както и ПОС терминали. Работим по отстраняването им възможно най-бързо и ви молим да ни извините за причиненото неудобство, обръщат се те към клиентите си.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
6425
5
13.06 2025 в 16:34
4010
4
13.06 2025 в 16:13
И защо си мислиш, че ако някой изтрие парите по смеките, твоите хартийки наричани КЕШ, ще имат някаква стойност?
6425
3
13.06 2025 в 16:08
7000
2
13.06 2025 в 15:44
6425
1
13.06 2025 в 15:12
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други