
Нова авиокомпания на име Tayaran Jet е в процес на организация и навлизане на българския пазар.
През последните седмици дружеството е особено активно в търсене на летателен и наземен персонал с обещания за щедри възнаграждения, показват обяви на компанията.
От Tayaran Jet заявяват, че ще оперират със собствена флотилия самолети Boeing 737.
"Заявлението за първоначално сертифициране на "ТАЯРАН ДЖЕТ" ЕАД е подадено на 02.02.2018 г.", заявиха за OFFNews от Главна дирекция "Гражданска въздухоплавателна администрация", която е структура към транспортното министерство.
Оттам уточниха, че до момента същинската процедура по сертифициране на оператора не е започнала, поради това че дружеството не е представило всички изискуеми документи, съгласно Регламент (ЕС) 965/2012 на Комисията и приложимите средства за съответствие и на Наредба № 37.
Справка на OFFNews в Търговския регистър показа, че "ТАЯРАН ДЖЕТ" ЕАД е новосъздадена компания, която е еднолична собственост на малтийската фирма „ТАЯРАН ХОЛДИНГ“ ООД.
Компанията се представлява от Огнян Денчев Костадинов и Паоло Ди Гранди.
Следете новините ни в :


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
19351
1
28.02 2018 в 00:45
Дронопадът по Черноморието продължава. Днес откриха още 3
Свързана с първия вицепремиер на Русия верига бензиностанции е пред фалит
Прокуратурата иска постоянен арест за още 3-ма за убийството на Младежкия хълм в Пловдив
Велосипедисти излизат на протестно шествие тази вечер
Грешка при попълването на документи е спасила българка от смърт при наводнението в Непал
Нивото на Дунав се повиши в почти целия българския участък