Роналдо с уникален финт, Бейл се завърна с гол за Реал (видео)

OFFNews 18 февруари 2017 в 19:23 2888 0

Реал Мадрид се забавлява в Испания. "Белите" победиха 2:0  у дома Еспаньол. Първото попадение бе на Мората, който се разписа в 33-ата минута.

Добрата новина е друга. В състава на "кралете" се завърна Гарет Бейл, който се възстановяваше дълго време от тежка контузия. Именно той вкара втория гол в 83-ата минута. Уелсецът направи един от фирмените си спринтове и вкара с левачката.

Зрителите се насладиха на уникален финт на Роналдо. Кристиано навърза с "еластико" защитник на Еспаньол.

По-рано през деня Атлетико Мадрид разби като гост Спортинг в Хихон с 4:1. Хеттрик записа Кевин Гамейро, а първия гол вкара Караско. За домакините отбеляза Алварес.

В класирането води Реал с 52 точки и имат 4 точки пред Барса, но и мач по-малко. Атлетико е четвърти с 45.