Човек на Барселона ще свири реванша с Юве

OFFNews 17 април 2017 в 15:34 3470 0

В Барселона се усмихнаха широко, след като научиха съдийския наряд за реванша с Юве от Шампионската лига. Италианците спечелиха 3:0 първата среща от четвъртфиналите. Предвид чудото на каталунците срещу ПСЖ обаче никой не смее да отпише Лео Меси и компания.

Мача на "Камп ноу" ще свири Бьорн Куйперс. Холандецът ръководи решаващ реванш на Барселона през 2012-та година. Забележете, отново през април и отново срещу италиански тим. И отново на четвъртфинал Барселона отстрани Милан не без помощ от Кайперс. Треньор на "росонерите" беше Масимо Алегри!

След 0:0 в Милано каталунците победиха 3:1. Два от головете паднаха от дузпи, които бяха доста съмнителни. Точно от тази среща тръгнаха и майтапите - "УЕФАлона" и "Дузпалона", използвано от враговете на Барса.

Темата със съдиите на Барселона тази пролет е деликатна заради знаменития обрат 6:1 срещу ПСЖ. Меси, Неймар и компания биха с помощ на рефера Айтекън от Германия. Французите имаха претенции за цели 8 големи тесли по време на реванша.