Трима българи пострадаха при автомобилна катастрофа в съседна Сърбия, недалеч от Ниш. Инцидентът е станал малко преди 6.00 часа на магистралата Белград-Ниш.
Управляван от турски гражданин тир, е ударил български опел, в който са пътували двама наши сънародници - на 43 и 51 години.
След удара опелът се е врязал в друга българска кола BMW, в която е пътувал 47-годишен българин. Всички пострадали са с леки наранявания.
Според полицията причина за катастрофата е преумора на шофьора на тира. Срещу него е започнало разследване и той е предаден на органите на реда.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел