
Разговорите за реформите на мястото на Великобритания в ЕС продължили до ранните часове на днешния ден, пише Би Би Си.
Камерън преговаря с европейските лидери за оставането на Великобритания в ЕС, като на Острова трябва да има референдум за бъдещето на страната в Съюза през 2017-та година.
Председателят на Европейския съвет Донлад Туск и премиерът на Великобритания Дейвид Камерън са разговаряли по време на срещата на върха на европейските лидери, която се провежда в Брюксел.
След срещата си с Камерън, Туск определи, че има прогрес в разговорите, но има много още неща за вършене.
Германският канцлер Ангела Меркел сподели пред "Ройтерс", че няма да е лесно да се стигне до разбирателство, но такова ще има.
Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Последни коментари
alfakentavur
Сводка на войната 27.01.23: За какви изтребители мечтаят украинците?
евроатлантик
Божанков: Лявото в България започна да прилича на много лош двойник на ''Възраждане'' - няма разлика
евроатлантик
САЩ пращат на Украйна нова модификация на 'Ейбрамс', но без уранова броня
Джендо Джедев
17 милиарда долара са необходими на Украйна за възстановяване на енергийната си система