Руските олимпийски медалисти от Токио 2020 са поставени превантивно в седемдневна карантина преди срещата си с президента Владимир Путин, който по традиция ги награждава с високи държавни отличия, съобщават руски медии.
Те се позовават на разказ в инстаграм на златната медалистка по спортна гимнастика Ангелина Мелникова. В много популярните в Русия фен канали на художествената гимнастика се появи информация, че Дина Аверина, завоювала сребърен медал в индивидуалното класиране, също е в карантина.
Мелникова казва, че е изолирана от 2 септември, не трябва да напуска стаята си и не може дори да тренира.
"Още не мога да повярвам, че ще трябва да стоя в една стая седем дни и дори не мога да изляза", написа атлетката.
Мярката, изглежда, е взета заради новата вълна от коронавируса.
Президентът Владимир Путин обяви, че е напълно ваксиниран през април тази година.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
5602
1
09.09 2021 в 14:39
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други