Младият талант в ски скоковете Томас Осен Маркенг ще отсъства от шанците поне една година след тежкото му падане през уикенда в Клингентал.
19-годишният норвежец се приземи неуспешно в неделя и притесни всички фенове на този спорт. След това проведеният Ядрено-магнитен резонанс е разкрил скъсване на кръстни връзки в коляното му, както и скъсан менискус.
Световният шампион за младежи написа в социалните мрежи, че ще "страда в тишина" и ще се върне по-силен от всякога, като се очаква да е готов след една година.
Припомняме, че в неделя японската звезда в ски скоковете Рьою Кобаяши от Япония записа първа победа от началото на този сезон. Той направи скокове от 136,5 и 134 метра, които му донесоха общо 277 точки. Победата го изстреля и на първото място в генералното класиране.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец