Българският биатлонист Красимир Анев сподели, че е много щастлив от златния медал, спечелен на европейското първенство в Минск-Раубичи (Беларус). Шампионът участва в сутрешния блок на "Нова телевизия" - "Здравей, България".
"Много съм щастлив. Отдавна исках това злато. Реших да участвам в последния момент. Понякога тренирам по 8 часа на ден. В България обаче условията за подготовка не са достатъчно добри.
По време на състезанието нямаш време и право да се оглеждаш, но имаш екип, който те информира за всичко, което се случва. На този етап нямам конфликт с никого, Катя Дафовска ме поздрави", каза Анев.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец