Националките ни по хокей на лед претърпяха тежка загуба на световното първенство в група В на дивизия 2, което се провежда в Тайван.
Нашите бяха разгромени с 0:13 от отбора на ЮАР, като резултатът можеше да бъде много различен, ако вратарките ни не бяха на ниво. Паулина Георгиева отрази 31 удара и получи шест гола в първите две третини.
Тя беше толкова изтощена, че беше заменена за последната част от Катрин Станкова, която се отчете с 25 спасявания и получи пет гола.
Днес нашите хокеистки играят с Белгия, а утре излизат срещу Хонконг в опит да стигнат поне до отбелязване на една шайба, ако не до нещо повече.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Състоянието на Ратко Младич се влошава, почти е загубил говора си
Член на екипажа на задържан във Великобритания танкер от руския сенчест флот е арестуван за нарушаване на санкциите
Княгиня Калина се самопоканила на шествието на семейството
Преводи на килограм