Министерският съвет прие Решение за учредяване на възмездно безсрочно право на строеж в имот-публична държавна собственост в полза на УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ за изграждане на едноетажна сграда за център за лъчетерапия и радиохирургия към лечебното заведение.
Това съобщиха от правителствения пресцентър след днешното заседание на Кабинета.
Обектът е със застроена площ от 680 кв. м, с административен адрес: гр. София, бул. „Акад. Ив. Евстр. Гешов“ № 15.
Реализирането на обекта ще осигури модерно високо технологично съоръжение, в което ще се извършва високо квалифицирана медицинска дейност, при максимално добри условия за пациентите и персонала, посочват от правителството.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни