Загуба

Шефът на реанимацията в болницата в Гоце Делчев стана поредна жертва на COVID-19

OFFNews 20 September 2020 в 10:06 18979 2
Шефът на реанимацията в болницата в Гоце Делчев стана поредна жертва на COVID-19

Коронавирусната инфекция покоси още един медик. В събота от усложнения в столичната Окръжна болница е починал началникът на реанимацията в болницата в Гоце Делчев д-р Милан Първанов.

Той е бил настанен за лечение в тежко състояние.

Според негови колеги д-р Първанов се е заразил от пациент и до последно е лекувал болни от коронавирусна инфекция.

Грипът при доктора се е проявил с температура и се е развил бързо. Той не е имал сериозни придружаващи заболявания.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира