Клиниката по ревматология на УМБАЛ „Св. Иван Рилски“, която беше преобразувана в ковид отделение, се мести в основната сграда на болницата, на бул. „Акад. Иван Гешов“ 15.
За пациентите с ревматични заболявания са осигурени легла на територията на Клиниката по гастроентерология, която също продължава да функционира и да приема пациенти, съобщиха от лечебното заведение.
Приемните кабинети на Клиниката по ревматология остават на старото си място (на партера на сградата на ул. „Урвич“ 13).
„Пациентите не бива да се притесняват, защото са взети всички необходими мерки да се предотврати смесване на потоците. В сградата на ул. „Урвич“ 13 ревматологичните кабинети и ковид отделението са на различни етажи като приемът на пациенти със SARS CoV-2 става през отделен вход“, поясни проф. Рашо Рашков, началник на Клиниката по ревматология.
За допълнителна информация, пациентите с ревматологични заболявания могат да се обаждат на тел: 02/958 14 69.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец