Утре, 17 юни, европейският комисар по въпросите на здравеопазването и безопасността на храните Стела Кириакиду ще бъде на посещение в България.
Комисар Кириакиду и министър Кацаров ще посетят мобилния пункт за имунизация срещу COVID-19 на площад „Александър Батенберг“ в София. След това двамата ще се срещнат с ваксинационните екипи на УМБАЛ „Св. Анна“.
Сред темите, по които двамата ще разговарят, са стратегията на ЕС за ваксините и разгръщането на националната кампания за имунизиране срещу COVID-19 в България, както и бъдещите действия по предложенията в рамките на Европейския здравен съюз.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец