Два нови случая на заразени с коронавирус са установени в Шуменска област за изминалото денонощие, съобщиха от Регионалната здравна инспекция (РЗИ).
Двете положителни проби са на жители на с. Изгрев. Едната е на жена, която е приета с пневмония и е настанена в инфекциозно отделение на МБАЛ - Шумен. Вчера е излязъл резултатът й с положителна проба за COVID-19. Втората положителна проба е на 54-годишен мъж от селото, който е прегледан в Спешно отделение. Той остава на домашно лечение.
От контактните им лица вчера са взети 16 броя тестове, резултатите от които се очакват днес. От началото на пандемията в Шуменска област са установени 16 заразени с COVID-19.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец