Най-добрият ни тенисист Григор Димитров се класира за 1/8-финалите на турнира от сериите "Мастърс" в Рим, след като записа убедителна победа с 6:1, 6:0 над японеца Йошихито Нишиока.
Първата ни ракета напомни за най-добрите си дни на корта като показа много прецизна и разнообразна игра, с която не остави никакви шансове на своя опонент и спечели мача само за 56 минути игра
В 1/8-финалите Димитров ще се изправи срещу представителя на домакините Яник Синер, който днес записа драматична и изненадваща победа над Стефанос Циципас.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия