Най-добрият ни тенисист Григор Димитров ще стартира сезона на трева на турнира от сериите АТР 500 в Куинс срещу изключително бързо прогресиращия млад тенисист от Канада Феликс Оже-Алиасим.
Това стана ясно от тегления днес жребий, като надпреварата започва в понеделник.
Оже-Алиасим все още не е пристигнал в Лондон, тъй като не е приключило участието му в Щутгарт.
Това ще бъде първи сблъсък между Григор, който спечели турнира преди пет години, и поставеният под №8 в схемата 18-годишен канадец.
При успех във втория кръг Димитров може да срещне Адриан Манарино или Ник Кирьос пък очакват Димитров на осминафиналите, докато на четвъртфинал може да се изправи срещу първия в схемата Стефанос Циципас, който започва срещу Кайл Едмънд.
В половината, където е Григор, са още Хуан Мартин дел Потро и Милош Раонич.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
8000
2
15.06 2019 в 17:06
8000
1
15.06 2019 в 16:42
Три тела открити в общежитие в Угърчин
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
СВО идет по плану: ВСУ спря тока в Севастопол
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден
Американският Сенат символично задължи Тръмп да пита Конгреса, ако иска да воюва с Иран